Відновлення волосся Cappuccino

Reconstruction Kit Step #1
Cappuccino Reconstruction Kit Step #1
566 грн.
Reconstruction Kit Step #2
Cappuccino Reconstruction Kit Step #2
752 грн.
Маска для відновлення волосся
Мус для відновлення волосся

Хімічний вплив, фарбування, регулярна укладка й стрес від ритму великого міста, навіть просто пил і бруд з вулиці – це фактори, що ослаблюють волосся, але яких уникнути сучасній жінці фактично неможливо. Що робити?

Compagnia del Colore пропонує свою ексклюзивну версію розв'язання цієї проблеми. А саме – «смачний» рецепт оновлення волосся з допомогою відновлювальної лінійки Cappuccino. Серія Cappuccino поєднує в собі використання натуральних природних інгредієнтів із передовими технологіями – це дійсно інноваційні й суперефективні засоби!

Cappuccino – один з найвідоміших у світі символів Італії, тому не дивно, що саме так назвали відновлювальну лінійку продуктів. Енергія й затишок, яскравий кавовий аромат і кремова текстура молочної пінки – ці особливості засобів Cappuccino тільки посилюють асоціацію зі знаменитим напоєм. У лінію Cappuccino входять чотири продукти: шампунь, маска, пінка та особливий інноваційний засіб – двофазний набір для відновлення, який під час змішування утворює живильну для волосся ніжну й ароматну пінку.

Шампунь Cappuccino делікатно очищає волосся, м'яко готуючи його до використання інших відновлювальних засобів. Завдяки використанню рослинних компонентів шампунь очищає волосся максимально делікатно та підходить для щоденного використання – ось відмінний початок дня!

Маска Cappuccino призначена для відновлення волосся після стресу, викликаного фарбуванням або хімічним впливом. Живлення та зміцнення без обтяження – волосся стає м'яким, шовковистим і слухняними. Крім того, використання маски – відмінна профілактика посічених кінчиків.

Пінка для відновлення волосся Cappuccino, як й інші засоби серії, впливає максимально м'яко та ніжно. Волосся зберігає свою структуру, одночасно отримує все необхідне живлення. Рівномірне й швидке вбирання молочних протеїнів та амінокислот пінки забезпечує особлива формула.

«Родзинкою» серії, що дала їй назву, є Treatment Kit Cappuccino. Легка, ніжна, повітряна й поживна пінка, яка ароматом і консистенцією нагадує чарівний напій, утворюється у процесі змішування двох компонентів засобу. Навіть серйозні пошкодження вашого волосся зникають на очах!

Cappuccino – порадуйте ваше волосся!