Технічна лінія

Крем 3 в 1
AID Крем 3 в 1
70 грн.

Технічну лінію Compagnia del Colore представляють усього два засоби. Це шампунь, що усуває жовтизну, і крем під час фарбування «AID 3in1». Але саме ці засоби ліквідують найбільш неприємні нюанси, які можуть виникнути під час фарбування волосся – отже, тому цим засобам варто приділити особливу увагу.

Знебарвлення волосся, мелірування або просто блонд – це не тільки унікальна краса, але й проблема, що часто її затьмарює, а саме: жовтий відтінок, який важко видалити, який псує враження й настрій. Послаблювати й позбуватися жовтизни, до того ж делікатно (адже всім відомо, що основну шкоду волоссю завдає саме освітлення!) – основне завдання шампуню No Yell-ow. Природний яскравий свіжий колір без такого звичного для депігментованого волосся відразливого жовтого відтінку досягається поступово та максимально делікатно – шляхом регулярного використання шампуню. У такий спосіб ефект закріплюється з кожним використанням і зберігається надовго, а його стійкість й одночасно м'який вплив забезпечують присутні в складі шампуню фіолетово-сині пігменти останнього покоління. Фірмовий для Compagnia del Colore збалансований склад поживних речовин робить цей шампунь таким, що підходить для використання будь-якому типові світлого волосся. Глибоке живлення волосся й відновлення його структури забезпечує природний блиск і натуральний зовнішній вигляд.

Коли фарбоване волосся виглядає настільки здоровим за структурою, що його не відрізнити від натурального – це найкращий комплімент нашій роботі!

Друге за поширеністю (але перше за хронологією) питання під час фарбування волосся – як захистити шкіру голови? Адже часто чим стійкіший результат обіцяє фарба, тим менш корисна вона для чутливої ​​шкіри голови. Для захисту шкіри разом із кремом-фарбою або знебарвлювальним кремом Compagnia del Colore рекомендує застосувати новинку, яка насправді зробила революцію дбайливого фарбування – крем Color Services Aid 3 в 1.

Насамперед, Color Services Aid 3 в 1 відрізняється способом застосування: на відміну від інших подібних засобів, його додають безпосередньо у фарбу. Не потрібні ніякі додаткові процедури! Також він універсальний і його можна використовувати після випрямлення волосся або тривалого завивання – до того ж, крем можна просто наносити на шкіру голови як засіб, що знімає подразнення.

Захист волосся та шкіри голови – ідеальне фарбування!