Smoothie Cream

Крем для волосся
Avocado Крем для волосся
30 грн.
Крем для волосся
Jojoba Крем для волосся
30 грн.
Крем для волосся

Італійський бренд №1 Compagnia del Colore славиться своїми інноваційними продуктами, і лінійка Smoothie Creams – не виняток. Результат використання кремів стає помітним уже після першого застосування – вони дбайливо лікують пошкоджене й ослаблене волосся, м'яко відновлюють його структуру, сприяють природним оздоровчим процесам, захищають від впливу негативних факторів довкілля. Ті, хто зіткнувся з проблемою пошкодженого волосся, знають, яке воно чутливе, та як сильно потребує делікатного до себе ставлення – Smoothie Creams розв'язують цю проблему.

Суперживильні властивості кремів для відновлення волосся досягаються наявністю у складі відомих своїми чудодійними властивостями компонентів: манго, жожоба й авокадо.

Нововведення даної лінійки – повне збереження всіх корисних властивостей дорогоцінних екстрактів і перетворення їх у форму, яка легко засвоюється волоссям. Це чудо досягається з допомогою революційної технології Molecular Fraction Technology, яка полягає в особливому процесі рафінування на основі рідких кристалів. Лікувальні екстракти швидко та повноцінно вбираються волоссям завдяки ще одній новій технології Non-Rinse Off, яка використовується у виробництві кремів.

Завдяки цим нововведенням під час виробництва, креми Smoothie:

- легкі та не обтяжують волосся;

- забезпечують волосся необхідними живильними речовинами та зволожують надовго;

- додають волоссю природного блиску;

- володіють помітним уже після першого застосування стійким ефектом;

- прості у використанні, оскільки їх можна наносити як на вологе волосся одразу після миття, так і на сухе.


У лінії Smoothie Creams для всебічного догляду за волоссям представлені три продукти з різним ароматом:

- Smoothie Cream Mango для відновлення пошкодженого та втомленого волосся. Крім приємного аромату, робить волосся відчутно м'якшим.

- Smoothie Cream Jojoba для зволоження сухого й неживого волосся. Пом'якшує волосся, надає йому здорового блиску і, звісно, залишає приємний аромат.

- Smoothie Cream Avocado для сильно пошкодженого волосся. Чудо відновлення! Крім того, підтримує ефект надовго, захищаючи волосся від негативного впливу довкілля.


Всі три креми не потрібно змивати – після нанесення ви можете одразу починати укладати волосся, яке буде тішити вас своєю м'якістю та легкістю укладання.