Серія MIRAGE

Маска для волосся
Олійка для волосся
Шампунь для волосся

Відмінною особливістю засобів серії Mirage є їхній склад, завдяки якому засоби Mirage ефективно захищають волосся від негативного впливу вільних радикалів та інших шкідливих факторів. Крім того, Mirage належить до небагатьох засобів, призначених для боротьби зі старінням шкіри – часто ця проблема у нас залишається поза увагою. Разом з тим, старіння шкіри голови може стати причиною дуже багатьох неприємностей для волосся, таких як випадання або тьмяний нездоровий вигляд. Адже старіння – процес, який важко повернути в зворотному напрямку.

Засобів Mirage є всього три – шампунь, маска й олія. Всі вони містять вітаміни Е та А, і, особливо важливо, найбагатшу лінолевою кислотою арганову олію. Використовуючи всі три засоби, ви забезпечите своєму волоссю комплексний всебічний догляд, завдяки якому воно набуде здорового блиску й бездоганного зовнішнього вигляду. Ваше волосся виглядає тьмяним, сухим і неживим, випадає та ламаються? У такому разі засоби лінії Mirage – саме те, що вам потрібно! Крім того, ці засоби можна використовувати й для профілактики можливих проблем – зовсім не обов'язково чекати, доки вони з’являться.

Шампунь м'яко очистить і відновить пошкоджене волосся завдяки наявності в складі гідролізованих протеїнів пшениці, кукурудзи та сої. Крім загальної відновлювальної дії, шампунь чудово зволожує волосся й надає йому додаткового об’єму. Багато хто зауважив, що навіть після короткотривалого використання шампуню, волосся стає помітно м'якшим та щільнішим на дотик.

Кондиціонувальна маска Mirage зарекомендувала себе як ідеальний засіб для забезпечення додаткового живлення та відновлення фарбованого, пошкодженого або надміру сухого волосся. Завдяки особливому складу, в який крім арганової олії входять також олія каріте та гідролізовані протеїни рису, маска чудово живить волосся, не обтяжуючи його. М’яке, шовковисте, блискуче волосся – саме те, що потрібно!

Відновлювальна олія для волосся – це «родзинка» всієї серії. Дуже проста у використанні й не обтяжує волосся, крім власне арганової олії, продукт містить олії бразильського горіха, моринги й редьки. Легке відновлення – ключова властивість і призначення олії.


Серія Mirage від COMPAGNIA DEL COLORE – ваше волосся прекрасне завжди!