Догляд за шкірою голови

Ампули від випадіння волосся
Маска-пілінг 3 в 1
Pink Mud Маска-пілінг 3 в 1
572 грн.
Шампунь від випадіння волосся
Шампунь від лупи
Dandruff Шампунь від лупи
440 грн.
Шампунь подвійної дії
Навіщо взагалі потрібно доглядати за шкірою голови та чому базових засобів для миття волосся може бути недостатньо? Нині подібні питання викликають приблизно ті ж емоції, що й питання на зразок: «Навіщо потрібен шампунь, якщо є мило?» Чутливість, сухість, свербіж або, навпаки, швидка поява сального блиску – ці симптоми, знайомі приблизно половині сучасних людей. Але є й хороша новина – всі симптоми мають конкретні причини, які можна усунути з допомогою правильного систематичного догляду.

Поєднання натуральних активних компонентів та ефективних технологій – ключова особливість серії «Догляд за шкірою голови» від Compagnia del Colore. Лінія містить всього чотири продукти для боротьби з проблемами шкіри та волосся:

  • Шампунь від лупи;
  • Шампунь від випадіння волосся;
  • Шампунь подвійної дії;
  • Ампули від випадіння волосся.

Дія цих чотирьох продуктів спрямована на усунення основних косметичних проблем шкіри голови, через які волосся може виглядати не ідеально. Компоненти шампунів (й ампул) активують природні фізіологічні процеси, стимулюють ріст волосся та запобігають утворенню лупи.

Найпоширеніші проблеми з волоссям, які вимагають лікування, насамперед, шкіри голови – це проблеми, пов'язані з лупою, надмірною сухістю шкіри та випаданням волосся.

Мало хто знає, що всі ці проблеми (сухість, свербіж, лущення або, навпаки, надмірне утворення шкірного сала та навіть лупа) мають один корінь – це подразнення, викликане надмірним розмноженням різноманітних мікроорганізмів. Наприклад, Malassezia globosa – ця бактерія природно мешкає на здоровій шкірі людини, не завдаючи ніякого дискомфорту, але під час певних порушень обміну речовин викликає такий неприємний дефект, як лупа. З іншого боку, усунути подібні недоліки простіше, ніж здається – за сучасного розвитку фармації та індустрії косметики роки безрезультатної боротьби з подібними проблемами давно в минулому. Можна звернутися до професіонала-трихолога – і фахівець виявить причину проблеми, призначить дієту, лікувальні засоби, тощо. Але можна й вчинити простіше – спробувати скористатися засобами, які спеціально розроблені, щоб усувати 90 % подібних проблем.

«Догляд за шкірою голови» від Compagnia del Colore – ви заслуговуєте простих рішень!